Jesteś tutaj: NASZE PRODUKTY T-SHIRTY FIRMOWE

T-SHIRTY FIRMOWE

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU ZAPYTANIA OFERTOWEGO I ZAMÓWIEŃ POPRZEZ EMAIL: sklep@emgi-druk.pl

Koszulki firmowe z nadrukiem od EMGI DRUK

Firma EMGI DRUK oferuje koszulki reklamowe wraz z profesjonalną usługą nadruku w technologii DTG lub w folii FLEX. Jakość nadruku jest trwała. Realizujemy zlecenia pojedyncze, jak i firmowe w krótkim czasie. Bawełniane koszulki z nadrukiem to naprawdę dobry pomysł na prezent reklamowy dla klientów. Oczywiście mogą być one wykorzystywane także jako odzież pracownicza z nadrukowanym logo i danymi kontaktowymi firmy.

Korzystamy z koszulek w doskonałej jakości, o gramaturze 195 g., wyprodukowanych w 100% z bawełny czesanej ring-spun. Taki materiał charakteryzuje się tym, że jest miękki i przyjemny w dotyku. Dekolty w koszulkach wykańczane są delikatnym, wąskim ściągaczem, a na karku znajduje się taśma wzmacniająca wykonana z bawełny. W wersji damskiej, krój jest zazwyczaj dopasowany i ma profilowane szwy boczne. W męskiej proponujemy krój klasyczny.

Nadruki na naszych tekstyliach wykonane są w technologii DTG lub w foli FLEX. Koszulki należy wyprać przed pierwszym założeniem, aby nabrały odpowiedniej miękkości (DTG). Prać max. w temperaturze 40 stopni oraz prasować na lewej stronie. Nie stosować wybielacza oraz środków agresywnych. Ze względu na specyfikę nadruku zewnętrznego nie trzeć.

Nasze produkty:
ROZMIAR:
KOLOR:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

NASZEGO NEWSLETTERA
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl